Rodzina, przyjaźń, miłość, czyli sposób na świąteczną reklamę

W okresie świat wiele firm przygotowuje specjalne kampanie reklamowe, które bardzo często trafiają na listę niezapomnianych reklam. W 2016 roku pojawiło się już kilka spotów, które zawładnęły sercami internautów i telewidzów. Są również reklamy, które na stałe weszły do kanonu świątecznej reklamy.

Ciężarówki Coca – Coli jak jaskółka na wiosnę

Po czym można poznać, że nadchodzą święta? W radiu usłyszymy „Last Christmas”, a w telewizji ruszą ciężarówki wiozące Coca – Cole, zaś Mikołaj z tytułu popija ten napój i puszcza do telewidzów oko. Reklama, która na całym świecie zyskała rzeszę wiernych fanów i gdy nie pojawiła się jednego roku, było to rozczarowaniem dla wielu. W efekcie Coca – Cola w odpowiedzi na to zapotrzebowania postanowiła wrócić do stylistyki tej reklamy. To przykład świątecznej reklamy, która nigdy się nie starzeje.

Misie z Heathrow

To tegoroczny hit internetu, reklama przedstawiająca dwa starsze misie, które podróżują, aby odwiedzić rodzinę. Wzajemnie sobie pomagają i starają się odnaleźć na wielkim lotnisku Heathrow, gdzie przyjazna obsługa zawsze służy im pomocą. Na koniec misie przeobrażają się w prawdziwych ludzi, którzy przylecieli by spotkać się z dziećmi i wnukami. Rodzinna, poruszająca serca – słowem ciepła i świąteczna.