Wiele osób zastanawia się jak pozyskiwać więcej klientów. Ja osobiście uwielbiam darmowe metody marketingu. Skoro coś jest niemalże darmowe, to warto z tego korzystać. Takim sposobem jest oklejanie szyb samochodowych. Kraków jest siedzibą studiok22.pl – firmy, która profesjonalnie zajmuje się oklejaniem szyb.

Darmowa reklama

W ten sposób po prostu jeżdżąc autem ma się niemalże darmową reklamę. Trzeba tylko zapłacić za oklejanie szyb samochodowych. Kraków jest miastem, gdzie ona zadziała świetnie, ponieważ jest tu dużo mieszkańców. Jeżeli ktoś używa auta głównie jeżdżąc na trasach, albo mniejszych miejscowościach to mogą nie być tak skuteczne oklejanie szyb samochodowych. Kraków, Warszawa – to są miasta, w których ta technika może dać wielu klientów.

Aby cieszyć się własną reklamą trzeba zapłacić za oklejanie szyb samochodowych - Kraków.
Aby cieszyć się reklamą trzeba zapłacić za oklejanie szyb samochodowych – Kraków.

Oczywiście też trzeba podejść do niej w ciekawy sposób. Według mnie sam numer telefonu i nazwa firmy to trochę mało. Osobiście dodałbym jakiś slogan reklamowy, dzięki któremu auto wyróżni się spośród innych oklejonych szyb samochodowych np. w Krakowie. Nie jest to być może łatwe zadanie. Jednak jeżeli poświęci się trochę czasu, to w takiej sytuacji można uzyskać znacznie lepszy efekt jeżeli chodzi o marketing. Będzie się znacznie skuteczniej pozyskiwało nowych klientów.

Dlatego jeżeli często się jeździ autem i prowadzi się własną firmę, to według mnie warto rozważyć oklejanie szyb. Ta technika działa najlepiej w takich miastach jak np. Kraków, w mniejszych miejscowościach jej opłacalność i skuteczność nie będzie tak wysoka.