Według mnie największą bolączką firm call center jest brak pracy menadżerów ze swoimi podopiecznymi. Istnieją dzisiaj systemy pds, które przygotowuje https://www.alfavox.pl/alfa-pds , jeden z liderów. Wiele firm z nich korzysta, jednak niewiele firm wykorzystuje ich potencjał w 100%. Pracowałem kiedyś w call center i wiem, że brakuje tam wsparcia i pracy ze „zwykłymi” pracownikami, od których tak naprawdę zależy sprzedaż.

 

 

Wykorzystaj możliwości systemu alfa pds

Dzięki niemu możesz między innymi nagrywać rozmowy. Praktycznie każda firma to robi, jednak rzadko jest to wykorzystywane. Natomiast jeżeli chcesz by twoi pracownicy sprzedawali więcej, to podstawą jest wykorzystywanie rozmów nagranych przez alfa pds.

Większość menadżerów skupia się niestety tylko na ogólnym gadaniu, na motywacyjnych pierdołach. Zamiast usiąść z pracownikiem, przeanalizować kilka rozmów, to oni po prostu powtarzają oklepane frazesy. To marnowanie potencjału jaki daje system pds.

 

Oczywiście on zwiększy wydajność pracowników. Daje możliwość naddzwaniania. Jednak pamiętaj, że skuteczność sprzedaży to nie tylko wydajność twoich pracowników, ale również ich umiejętności sprzedażowe.

 

 

A alfa pds, dzięki nagrywaniu rozmów, dzięki statystykom i raportom daje Ci 2 możliwości poprawy statystyk sprzedażowych:

  • Poprawa ogólnego wyglądu kampanii outboundingowej.
  • Praca nad umiejętnościami sprzedażowymi poszczególnych pracowników.

I jeżeli chcesz żeby twoja firma odnosiła wysokie wyniki sprzedażowe, to zainwestuj w system pds jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś i wykorzystuj możliwości jakie on daje.