Jeżeli bierzesz się za prowadzenie własnego biznesu, jesteś zmuszony do zakupu odpowiedniego programu do faktur. Przykładem jest chociażby oferowany ten przez http://www.lefthand.pl/pl/subsites/program-ksiegowy/ . Każdy przedsiębiorca musi dokumentować wszystkie zachodzące transakcje finansowe w swojej firmie, dlatego najlepiej wyposażyć się w program, który służy do wystawiania faktur, ale posiada także wiele innych funkcji, po to, aby nie instalować innego oprogramowania, tylko mieć wszystko w jednym. Najlepszym wyborem jest taki, który podąża za zmianami w prawie, a poza tym jest prosty i intuicyjny, aby nie marnować czasu na znalezienie tego, co nas interesuje.

 

Największą zaletą takiego oprogramowania jest tworzenie całej dokumentacji i posiadanie wszystkich potrzebnych danych w jednym miejscu.

 

Program do faktur – koszt zakupu

Koszt przez pierwszy rok użytkowania 400zł – licencja i roczny abonament na aktualizacje
Dodatkowe możliwe koszty 150zł lub 400zł – wsparcie techniczne, cena zależy od wyboru: telefoniczne i e-mailowe lub zdalne z natychmiastową reakcją200zł – moduł produkcji i montażu dla chętnych

1000zł – szkolenie siedmiogodzinne dla 1 osoby, w przypadku większej ilości osób cena do ustalenia

Kolejne lata 150zł – abonament na aktualizacje dla programu do faktur150zł – abonament na wsparcie techniczne

Dodaj komentarz