Jeżeli ostatnio natknąłeś się w internecie na coś takiego jak programy lojalnościowe podobne do http://spartavity.pl , a teraz chciałbyś wprowadzić coś podobnego w swojej firmie, dobrze trafiłeś! Prawdopodobnie w Twojej firmie bez problemu będzie dało się wprowadzić programy lojalnościowe. Jeśli nie jesteś tego pewien warto zgłosić się z tym do firmy zewnętrznej specjalizującej się takimi rzeczami.

 

Programy lojalnościowe to świetny sposób na zwiększenie sprzedaży wTeojej firmie.
Programy lojalnościowe to świetny sposób na zwiększenie sprzedaży.

 

Wprowadzanie programów lojalnościowych, z jednej strony sprawa prosta, z drugiej nie do końca. Dlatego z pomocą przychodzą firmy, które specjalizują się w ich wprowadzaniu. W dalszej części artykułu przedstawimy kilka pomysłów na programy lojalnościowe, mamy nadzieję, że dzięki temu wpadnie Ci świetny pomysł do głowy i zrealizujesz go w swojej firmie! Pierwszym przykładem są karty paliwowe stosowane przez stacje benzynowe. Na programy lojalnościowe tego typu można natknąć się od kilku lat na stacjach benzynowych, jedni klienci decydują się na takie karty, drudzy przechodzą obok nich obojętnie. Mimo to, istnieje spora rzesza osób korzystających z takich kart. Jeśli często podróżujesz sam powinieneś zainteresować się tym programem lojalnościowym, pozwala on uzyskać zniżki na paliwo!

 


Bez problemu takie programy lojalnościowe mogą być zastosowane również w sklepach internetowych! Klient nie musi wychodzić z domu by w takim programie lojalnościowym w ogóle uczestniczyć. Sklepy internetowe, niezależnie od tego jaki posiadają asortyment, mogą zastosować karty podarunkowe dla stałych klientów. Jeśli prowadzisz sklep www i widzisz, że masz stałych klientów, którzy zamawiają regularnie ten sam produkt, na przykład kosmetyki, warto im w następnej wysyłce zapakować kartę podarunkową, którą będzie mógł zrealizować przy następnych zakupach! Jeśli uważasz, że programy lojalnościowe to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy, skontaktuj się z firmą od ich wprowadzania jeszcze dzisiaj!